Vietnam a Kambodža - luxusní velký poznávací okruh

cena od 66 990 Kč termín: 17.11.2017 délka: 13 dní (zájezd č. 473799)

13 - denní zájezd

Vietnam a Kambodža - luxusní velký poznávací okruh

Siem Reap – Angkor – Saigon – tunely Cu Chi – delta řeky Mekong (My Tho) – Da Nang – Hoi An (pobyt u moře Cua Dai Beach) -  Hue - Hanoi, dvoudenní plavba po Ha Long Bay

Příplatek za jednolůžkový pokoj:  8.990,- Kč/pobyt Vízum do Vietnamu: 3.000,- KčVízum do Kambodži: 650,- Kč

Poznámka : VZHLEDEM K POMĚRNĚ VYSOKÉ OBSAZENOSTI LETŮ I OBSAZENOSTI HOTELŮ DOPORUČUJEME VČASNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU. Cena je kalkulována pro minimální počet 10 osob.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy/Vídně do Vietnamu
2. den:Přílet do Saigonu, přestup a odlet do Kambodži – Siem Reap, transfer do hotelu, ubytování, odpočinek  u hotelového bazénu, nocleh
3. den:Snídaně, prohlídka starověkého hlavního města Kambodži – Angkor s návštěvou největší dochované sakrální stavby světa – chrámu Angkor Wat z 12. století. Prohlídka rozsáhlého komplexu klasické khmérské architektury. Odpoledne návštěva dalšího komplexu staveb Angkor Thom – prohlídka jižní brány s obrovskými sochami, chrámu Bayon s 54 věžemi, sloních teras. Večer tradiční vystoupení khmérských tanečníků s večeří, návrat do hotelu, nocleh.
4. den:Snídaně, návštěva tradiční manufaktury vyrábějící hedvábí, ve které se seznámíme s celým procesech chovu Bource morušového, výroby, zpracování a barvení bavlny a výroby luxusních látek a šatů, cestou na letiště zastávka v další tradiční manufaktuře, kde se nám přestaví místní umělci se svými výrobky, odlet zpět do Saigonu (Ho Chi Minova Města). Po příletu přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu, nocleh
5. den:Po snídani se vydáme k tunelům Cu Chi, jedné z nejdůležitějších základen války ve Vietnamu, kde díky strategické poloze vybudoval Viet cong síť téměř 120 km tunelů, skladů zbraní, nemocnic… unikátní místo, kde se lze seznámit s Vietnamskou válkou. Odpoledne nás budou čekat nejzajímavější místa nikdy nespícího Saigonu - okružní jízda největším městem Vietnamu - prohlídka prezidentského paláce, katedrály Notre Dame, Opery, pagody Thien Hau, velkého divadla a centrální pošty, večer se vrátíme do našeho hotelu, nocleh.
6. den:Snídaně, celodenní výlet do delty řeky Mekong, do městečka Ben Tre, důležitého města jižní provincie v deltě řeky Mekong. V tropické přírodě na březích velké řeky nás přivítají uvítacím drinkem a představí nám své umění, které se zde dědí z generace na generaci. Obdivovat můžeme například manufakturu na výrobu cihel. Vietnam musíme poznávat také z tradičního dopravního prostředku – tedy kola – příjemná projížďka nás zavede k několika zastávkám s ochutnávkou exotického ovoce, zeleninových zahrad, ale také k museu pana Sau Khanha. Odvážnější budou moci také vyšplhat na palmu pro kokosový ořech.  Závěrem návštěvy tohoto neopakovatelného místa bude projížďka dřevěnými čluny úzkými spojovacími kanály obklopenými zahradami. V podvečer návrat zpět do Saigonu, možnost nákupů, nocleh.
7. den:Po snídani se vydáme na letiště, k přeletu do města Da Nang v centrálním Vietnamu, kde nás bude čekat prohlídka hinduistického chrámu v muzeu Cham, poté odjedeme jen do pár kilometrů vzdáleného historického města Hoi An, které patří k tomu nejkrásnějšímu, co může cestovatel ve Vietnamu spatřit. Ubytujeme se v hotelu a trošku odpočineme k dalšímu programu. V podvečer nás čeká prohlídka starého centra s krytým mostem, domem Tan Ky, několika pagodami a sněmovními paláci. Za světel tradičních červených luceren se vrátíme do hotelu a přenocujeme.
8. den:Snídaně, volný den k lenošení, procházkám po historickém Hoi An, nákupům nebo návštěvě překrásných písečných pláží Cua Dai beach (zdarma půjčení jízdních kol).
9. den:Po snídani se vydáme na cca dvouhodinovou cestu přes průsmyk Hai Van do císařského města Hue, cestou zastávka na vrcholku průsmyku Hai Van s úžasným výhledem na okolní přírodu a pláž Lang Co Beach. Po příjezdu do monumentálního, velmi zachovalého komplexu císařského paláce navštívíme citadelu, zakázané město a mauzoleum císaře Tu Duc. Večer nás bude ještě čekat transfer na letiště, a odlet do hlavního města - Hanoje, kde se ubytujeme.
10. den:Hned po snídani nás čeká celodenní prohlídka hlavního města Vietnamu, typického prolínáním kultur, historických tradic i tváří moderního velkoměsta.  Navštívíme etnologické muzeum -  nejkrásnější a největší muzeum ve Vietnamu, prohlídneme Chrám literatury - první vietnamské univerzity z 11. století, procházkou  po břehu jezera Hoan Kiem a prohlídkou chrámu Ngoc Son se vrátíme do staré čtvrti, kde zhlédneme představení unikátního světově známého vodního loutkového divadla. Večer se vrátíme do našeho hotelu.
11. den:Snídaně, odjezd do delty Červené řeky, cesta fascinující přírodou s rýžovými políčky do světoznámé zátoky Ha Long, v poledne nalodění, uvítací přípitek, ubytování v kajutách (loď je na úrovni hotelu 3/4* hotelu), oběd na lodi, výlet na tradičních kánoích k rybářské vesnici Vung Vieng  známé lovci perel. Veslařkami kánojí jsou místní krásky oděné v tradičních kostýmech. Ve vesnici seznámení s tradičním životem rybářů a jejich rodin, návrat na loď, odpočinek na palubě, možnost koupání v čistých vodách zálivu Ha Long, plavba mezi ostrovy zálivu, zakotvení v oblasti Ho Dong Tien, kuchařská show na lodi, po které bude následovat večeře, po večeři možnost rybaření při západu slunce, nocleh (program aktivit na lodi může být změněn v závislosti na lodní společnosti, počasí apod.).
12. den:Při východu slunce možnost hodiny Tai-či na palubě lodi, lehká snídaně, návštěva Jeskyně překvapení – nejslavnější a nejkrásnější jeskyně v oblasti Ha Long, opuštění kajut, brunch formou bufetu, plavba podél pohoří Bai Tho a tržiště Halong market…, vylodění, rozloučení s Vietnamem, transfer na letiště v Hanoji a odlet do Evropy.
13. den:Přílet do Prahy/Vídně, možnost zajištění transferu z letiště.


Podobné zájezdy v této destinaci

79 800 Kč
Základní cena od 79 800 Kč

Královská města Indočíny

Vietnam
Vydejte se s námi za poklady jihovýchodní Asie a poznejte to nejlepší, co někdejší Indočína nabízí. Projdeme se kolem hanojského Jezera Navráceného meče, zažijeme nezapomenutelnou plavbu Zátokou zanořujícího se draka, loďkou se projedeme po Voňavé řece v Hue. Se zatajeným dechem budeme kráčet okolo majestátních…
termín: 25.10.2018 délka: 15,18 dní
67 890 Kč
Základní cena od 67 890 Kč

Vietnamem od severu k jihu

FirstMinute
Vietnam
Cesta zemí s pohádkovými přírodními scenériemi a kulturním dědictvím, které vstřebalo a zároveň obohatilo odkazy velkých kultur Indie a Číny.
termín: 09.11.2018 délka: 16 dní
56 990 Kč
Základní cena od 56 990 Kč

Vietnam

Vietnam
Poznávací zájezd, dovolená, zájezd, exotika, Vietnam, Hanoj, Phu Quoc, Ho Či Min, Halong Bay, Cat Ba, CK Avetour, Jiří Chválek Poloha: Dle programu
termín: 24.10.2018 délka: 15 dní

Nabízí

BON TON, s.r.o.

BON TON, s.r.o.

Masarykovo náměstí 17
75301 Hranice
telefon: 581605080

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Da Nang 21 °C
Ha Noi 20 °C
Ho Chi Minh 29 °C
Hue 21 °C
Yangon 30 °C

Základní informace

Vietnam

Vietnam
Hlavní město: Hanoj
Počet obyvatel: 66 950 792
Měna: VND
Rozloha: 332,569 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://vietnam.vasezajezdy.cz/zajezdy/dle-programu-vietnam-a-kambodza-luxusni-velky-473799/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://vietnam.vasezajezdy.cz