Vietnam a Kambodža - luxusní velký poznávací okruh

cena od 66 990 Kč termín: 17.11.2017 délka: 13 dní (zájezd č. 473799)

13 - denní zájezd

Vietnam a Kambodža - luxusní velký poznávací okruh

Siem Reap – Angkor – Saigon – tunely Cu Chi – delta řeky Mekong (My Tho) – Da Nang – Hoi An (pobyt u moře Cua Dai Beach) -  Hue - Hanoi, dvoudenní plavba po Ha Long Bay

Příplatek za jednolůžkový pokoj:  8.990,- Kč/pobyt Vízum do Vietnamu: 3.000,- KčVízum do Kambodži: 650,- Kč

Poznámka : VZHLEDEM K POMĚRNĚ VYSOKÉ OBSAZENOSTI LETŮ I OBSAZENOSTI HOTELŮ DOPORUČUJEME VČASNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU. Cena je kalkulována pro minimální počet 10 osob.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy/Vídně do Vietnamu
2. den:Přílet do Saigonu, přestup a odlet do Kambodži – Siem Reap, transfer do hotelu, ubytování, odpočinek  u hotelového bazénu, nocleh
3. den:Snídaně, prohlídka starověkého hlavního města Kambodži – Angkor s návštěvou největší dochované sakrální stavby světa – chrámu Angkor Wat z 12. století. Prohlídka rozsáhlého komplexu klasické khmérské architektury. Odpoledne návštěva dalšího komplexu staveb Angkor Thom – prohlídka jižní brány s obrovskými sochami, chrámu Bayon s 54 věžemi, sloních teras. Večer tradiční vystoupení khmérských tanečníků s večeří, návrat do hotelu, nocleh.
4. den:Snídaně, návštěva tradiční manufaktury vyrábějící hedvábí, ve které se seznámíme s celým procesech chovu Bource morušového, výroby, zpracování a barvení bavlny a výroby luxusních látek a šatů, cestou na letiště zastávka v další tradiční manufaktuře, kde se nám přestaví místní umělci se svými výrobky, odlet zpět do Saigonu (Ho Chi Minova Města). Po příletu přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu, nocleh
5. den:Po snídani se vydáme k tunelům Cu Chi, jedné z nejdůležitějších základen války ve Vietnamu, kde díky strategické poloze vybudoval Viet cong síť téměř 120 km tunelů, skladů zbraní, nemocnic… unikátní místo, kde se lze seznámit s Vietnamskou válkou. Odpoledne nás budou čekat nejzajímavější místa nikdy nespícího Saigonu - okružní jízda největším městem Vietnamu - prohlídka prezidentského paláce, katedrály Notre Dame, Opery, pagody Thien Hau, velkého divadla a centrální pošty, večer se vrátíme do našeho hotelu, nocleh.
6. den:Snídaně, celodenní výlet do delty řeky Mekong, do městečka Ben Tre, důležitého města jižní provincie v deltě řeky Mekong. V tropické přírodě na březích velké řeky nás přivítají uvítacím drinkem a představí nám své umění, které se zde dědí z generace na generaci. Obdivovat můžeme například manufakturu na výrobu cihel. Vietnam musíme poznávat také z tradičního dopravního prostředku – tedy kola – příjemná projížďka nás zavede k několika zastávkám s ochutnávkou exotického ovoce, zeleninových zahrad, ale také k museu pana Sau Khanha. Odvážnější budou moci také vyšplhat na palmu pro kokosový ořech.  Závěrem návštěvy tohoto neopakovatelného místa bude projížďka dřevěnými čluny úzkými spojovacími kanály obklopenými zahradami. V podvečer návrat zpět do Saigonu, možnost nákupů, nocleh.
7. den:Po snídani se vydáme na letiště, k přeletu do města Da Nang v centrálním Vietnamu, kde nás bude čekat prohlídka hinduistického chrámu v muzeu Cham, poté odjedeme jen do pár kilometrů vzdáleného historického města Hoi An, které patří k tomu nejkrásnějšímu, co může cestovatel ve Vietnamu spatřit. Ubytujeme se v hotelu a trošku odpočineme k dalšímu programu. V podvečer nás čeká prohlídka starého centra s krytým mostem, domem Tan Ky, několika pagodami a sněmovními paláci. Za světel tradičních červených luceren se vrátíme do hotelu a přenocujeme.
8. den:Snídaně, volný den k lenošení, procházkám po historickém Hoi An, nákupům nebo návštěvě překrásných písečných pláží Cua Dai beach (zdarma půjčení jízdních kol).
9. den:Po snídani se vydáme na cca dvouhodinovou cestu přes průsmyk Hai Van do císařského města Hue, cestou zastávka na vrcholku průsmyku Hai Van s úžasným výhledem na okolní přírodu a pláž Lang Co Beach. Po příjezdu do monumentálního, velmi zachovalého komplexu císařského paláce navštívíme citadelu, zakázané město a mauzoleum císaře Tu Duc. Večer nás bude ještě čekat transfer na letiště, a odlet do hlavního města - Hanoje, kde se ubytujeme.
10. den:Hned po snídani nás čeká celodenní prohlídka hlavního města Vietnamu, typického prolínáním kultur, historických tradic i tváří moderního velkoměsta.  Navštívíme etnologické muzeum -  nejkrásnější a největší muzeum ve Vietnamu, prohlídneme Chrám literatury - první vietnamské univerzity z 11. století, procházkou  po břehu jezera Hoan Kiem a prohlídkou chrámu Ngoc Son se vrátíme do staré čtvrti, kde zhlédneme představení unikátního světově známého vodního loutkového divadla. Večer se vrátíme do našeho hotelu.
11. den:Snídaně, odjezd do delty Červené řeky, cesta fascinující přírodou s rýžovými políčky do světoznámé zátoky Ha Long, v poledne nalodění, uvítací přípitek, ubytování v kajutách (loď je na úrovni hotelu 3/4* hotelu), oběd na lodi, výlet na tradičních kánoích k rybářské vesnici Vung Vieng  známé lovci perel. Veslařkami kánojí jsou místní krásky oděné v tradičních kostýmech. Ve vesnici seznámení s tradičním životem rybářů a jejich rodin, návrat na loď, odpočinek na palubě, možnost koupání v čistých vodách zálivu Ha Long, plavba mezi ostrovy zálivu, zakotvení v oblasti Ho Dong Tien, kuchařská show na lodi, po které bude následovat večeře, po večeři možnost rybaření při západu slunce, nocleh (program aktivit na lodi může být změněn v závislosti na lodní společnosti, počasí apod.).
12. den:Při východu slunce možnost hodiny Tai-či na palubě lodi, lehká snídaně, návštěva Jeskyně překvapení – nejslavnější a nejkrásnější jeskyně v oblasti Ha Long, opuštění kajut, brunch formou bufetu, plavba podél pohoří Bai Tho a tržiště Halong market…, vylodění, rozloučení s Vietnamem, transfer na letiště v Hanoji a odlet do Evropy.
13. den:Přílet do Prahy/Vídně, možnost zajištění transferu z letiště.


Podobné zájezdy v této destinaci

59 990 Kč
Základní cena od 59 990 Kč

VIETNAM 55+ Zemí tisíce vůní od severu k jihu

FirstMinute
Vietnam
Poloha: Vietnam 55+ - Zemí tisíce vůní od severu k jihu Země tisíce vůní, pestrých barev a nepřeberného množství chutí. Přesně takový je Vietnam, půvabná kráska skrytá ve stínu známějšího Thajska. Exotická a přitom bezpečná destinace s příchutí dobrodružství nabízí vše, co si může cestovatel přát. Fascinující…
termín: 06.11.2018 délka: 17 dní
67 890 Kč
Základní cena od 67 890 Kč

Vietnamem od severu k jihu

FirstMinute
Vietnam
Cesta zemí s pohádkovými přírodními scenériemi a kulturním dědictvím, které vstřebalo a zároveň obohatilo odkazy velkých kultur Indie a Číny.
termín: 09.11.2018 délka: 16 dní
42 990 Kč
Základní cena od 42 990 Kč

Vietnam - pohoda v severním Vietnamu - Dračí zátoka s výlety

Vietnam
Novinka roku 2017 vás zavede mezi jednoznačně nejzajímavější partie severního Vietnamu. Nejdříve po příletu do Vietnamu začneme prohlídkou hlavního města Hanoje, kde strávíme 3 dny a budeme zde obdivovat katedrálu i pagody či kouzelné jezero Hoan Kiem v samém centru města. Báječný den vždy zakončíme…
termín: 24.10.2018 délka: 14 dní

Nabízí

BON TON, s.r.o.

BON TON, s.r.o.

Masarykovo náměstí 17
75301 Hranice
telefon: 581605080

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Da Nang 21 °C
Ha Noi 20 °C
Ho Chi Minh 29 °C
Hue 21 °C
Yangon 30 °C

Základní informace

Vietnam

Vietnam
Hlavní město: Hanoj
Počet obyvatel: 66 950 792
Měna: VND
Rozloha: 332,569 km2

Místopisy

  • Vodní loutkové divadlo

    se ve Vietnamu hraje už od jedenáctého století, tradice se zachovala dodnes. Uvádí se, že na nápad hrát divadlo s loutkami ve vodě přišli rolníci z rýžových polí kolem Rudé…

  • Severní Vietnam

    Region Severní Vietnam je značně chudší než jižní části země. Existují zde silné rozdíly v kultuře a politice. Nachází se tu největší a zároveň hlavní město Vietnamu Hanoi,…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://vietnam.vasezajezdy.cz/zajezdy/dle-programu-vietnam-a-kambodza-luxusni-velky-473799/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://vietnam.vasezajezdy.cz